Jazyk:
Hledáte něco?
608 620 220

Služby


Nabízím Vám své průvodcovské služby v České republice (včetně Prahy) i zahraničí. Destinace uvedené na mých stránkách jsou pouze vzorové! Po dohodě s Vámi sestavím poznávací okruh, který bude nejlépe odpovídat Vaší představě. Provádění po Praze lze zajistit i na lodi.

Mimo Českou republiku se zaměruji i na:

  • Polsko
  • Slovensko
  • Slovinsko

Při větším počtu klientů, vedu průvodcovský výklad s použitím zesilovače hlasu. Provádím i ve slovenštině a polštině.

Jak objednávat?

Pokud Vás oslovila nabídka mých průvodcovských služeb, zašlete mi prosím Vaše požadavky prostřednictvím objednávkového formuláře.

Pokud Vám nepotvrdím Vaši objednávku do 48 hodin, nebo máte-li případně další dotazy, buďte tak laskaví a neváhejte mě kontaktovat na čísle: +420 608 620 220 (viz Kontakt).

Děkuji!


O mně

Jmenuji se Helena Titlbachová, bydlím v Písku a jsem držitelkou osvědčení Profesní kvalifikace průvodce cestovního ruchu a Profesní kvalifikace průvodce Prahou. Nabízím Vám své průvodcovské služby v České republice i zahraničí.

Služby

Pokud Vás oslovila nabídka mých průvodcovských služeb, zašlete mi, prosím, Vaše požadavky prostře-dnictvím objednávkového formuláře. Po dohodě s Vámi sestavím poznávací okruh, který bude nejlépe odpovídat Vaší představě. Při větším počtu klientů, vedu průvod-covský výklad s použitím zesilovače hlasu.

Kontakt

Mgr. Helena Titlbachová
tel.: +420 608 620 220

e-mail: info@vas-pruvodce.cz
č. účtu: 269309780 / 0300